Besmir Latifi

Besmir Latifi

Besmir Latifi
Besmir Latifi ka lindur ne Xath te rrethit Pukė. Ka mbaruar studimet ne Liceun e Durresit nen kujdesin e piktorit te njohur Nikolet Vasija dhe vazhdon Akademinė e Arteve Figurative, Tiranė.